Nabídka školení
od Studio x51

Školení
Copywriting na sociálních sítích

google školení

Komu je školení určeno?

Toto školení by měli zvolit ti z Vás, kteří se chtějí stát aktivními hráči na poli marketingu na sociálních sítích. Dozvíte se zde vše o psané formě projevu na sociálních sítích, o jeho kvalitě a obsahu.

Co se naučíte?

Podrobné informace

Školení u nás
Nemáte ve Vaší firmě dostatečné zázemí pro pořádání školení? Přijeďte k nám do Miličína. Konferenční místnost v naší firmě je vybavena projektorem, na kterém uvidíte prezentaci školícího lektora. Rovněž Vám zapůjčíme počítač, na kterém si můžete vyzkoušet proměnit probíranou teorii v praxi. Samozřejmostí je i bohaté občerstvení, kterého se Vám u nás dostane.

Kde nás najdete
(WIFCOM a.s., Miličín 299, 257 86 Miličín)

Školení u Vás
Nechce se Vám nikam cestovat? Nevadí! Přijedeme za Vámi. K ceně školení si připočítáme naše cestovní výlohy. Účtujeme si 8 Kč/km.
(při objednávce vyplňte adresu Vaší firmy)

Rozsah školení: 8 hodin
Kapacita školení: Maximálně 10 účastníků
Potřebné znalosti: žádné

Cena (bez DPH):
3000 Kč
Co je v ceně
Cena zahrnuje osmihodinové školení, pracovní sešit, možnost konzultace s lektory i po skončení školení a občerstvení během celého dne.

Termíny školení

100% garance na vrácení peněz

Garance spokojenosti

Na všechna naše školení poskytujeme klientům 100% garanci spokojenosti. Co to znamená? Pokud zjistíte, že vámi vybrané školení nesplnilo vaše očekávání, bezpodmínečně vám vrátíme celou částku, kterou jste za školení zaplatili. O navrácení částky můžete zažádat v průběhu konání školení či bezprostředně po něm (v ten samý den). Nic neriskujete.

Kdo Vás bude školit?

Kateřina Komorousová
Kateřina Komorousová

Reference našich zákazníků

 • Na školení jsme se naučili využívat sociálních sítí pro efektivní komunikaci s občany města Vlašim. Nyní je využíváme hlavně k propagaci kulturních akcí, turisticky atraktivních míst a historii města. Všech cílů, které jsme si před časem dali, jsme díky školení od Studia x51 dosáhli a nyní domlouváme další spolupráci. Je velmi příjemné se učit a realizovat potřebné kampaně v přátelské atmosféře, kterou Studio x51 dokáže nabídnout. Děkujeme a těšíme se na další z dalších setkání.

  Pavel Röschel
  Městský úřad Vlašim
 • Před nedávnem jsem byla v agentuře Studio x51 na školení Facebook od A do Z. O této akci jsem se dozvěděla velkou náhodou přes Easy Task a byla jsem mile překvapena, jakou měla úroveň. Lektorka Kateřina Komorousouvá se velmi snažila mi vše podrobně vysvětlit a názorně ukázat. Kurz mě tak nadchnul, že jsem se rozhodla se marketingem na Facebooku zabývat profesionálně. Po ukončení kurzu mohu s lektorkou vše konzultovat jak telefonicky, tak emailem a vždy mi trpělivě pomohla s každou drobností.

  Hana Mikolášová
  Interiérový designér
 • Jako naprosto neznalý s absencí jakéhokoliv účtu na sociálních sítích, jsem absolvoval školení „Facebook od A do Z“ pořádané Studiem x51. Zde mi pod individuálním vedením Kateřiny Komorousové byly osvětleny veškeré záhady sociálních sítí, zejména pak Facebooku. K účasti na školení jsem byl „dohnán“ sociálním tlakem a de facto již vyřazením ze společnosti, která na Facebooku „jede“. Po absolvování příjemného celodenního školení jsem nyní schopen svůj Facebookový profil bez problémů ovládat a dokonce i spravovat účty ostatních uživatelů, kteří nejsou schopni svůj účet plnohodnotně využít. Připočtu-li k tomu i výborné občerstvení, které pro mě bylo připraveno, nemohu jinak, než toto školení všem nerozhodnutým zájemcům rozhodně doporučit!

  Martin Mužík
  Account manager ve společnosti QUO s.r.o.

Často kladené dotazy