Vaše tvář bude jako v bavlnce

Veškeré účinky klinicky ověřeny!

Thumbnail

Sady NovAge obsahují 5 produktů

1. Krém na oči a rty NovAge: obsahuje technologii GenisteinSOY & extrakt ze světlíku lékařského.  Technologie GenisteinSOY  pomáhá zvýšit hladinu kolagenu a zlepšit přenost vody mezi buňkami, posílit hydrataci a hustotu pleti a vyhladit hluboké vrásky. Světlík lékařský pomáhá posílit vlásečnice kolem očí, zlepšit tak mikrocurkulaci a viditelně redukovat tmavé kruhy.

2. Revitalizační sérum NovAge: obsahuje technologii GenisteinSOY a výtažek z lékořice. Technologie GenisteinSOY pomáhá posílit tvorbu kolagenu a zvýšit hydrataci buněk v pleti, zpevňuje pleť a vyhlazuje hluboké vrásky. Výtažek z lékořice obsahuje isoflavony, které zpomalují tvorbu melaninu a zesvětlují tak tón pleti.

3. Denní multikorekční krém SPF 15: obsahuje technologii GenisteinSOY a kyselinu hyaluronovou. Technologie GenisteinSOY pomáhá zvýšit hladinu kolagenu a zlepšit přenos vody mezi buňkami; výsledkem je hladší a hustší pleť. Kyselina hyaluronová podporuje a pomáhá uchovat zdravou hladinu hydratace v pleti. SPF 15 chrání před UV poškozením.

4. Noční regenerační krém NovAge: Obsahuje technologii GenisteinSOY, přírodní výtažek z mokřadky a olej ze semínek černého rybízu. Technologie GenisteinSOY pomáhá zvýšit hladinu kolagenu a hydratace v pleti a viditelně redukovat hluboké vrásky. Výtažek z mokřadky a olej ze semínek černého rybízu jsou bohaté na vyživující mastné kyseliny, které podporují jemnost, hladkost a pružnost pleti.

5. Čisticí gel NovAge Supreme

Gel má inteligentní složení, které dokonale připravuje pleť na vstřebávání séra a hydratačních krémů. Šetrně čistí pleť, aniž by narušoval její ochrannou bariéru. Hydratuje, tonizuje a zanechává pleť báječně jemnou a pružnou

Vyberte si sadu právě pro Vás...